Szukasz domu?

Zbudujemy go dla Ciebie!

O nas

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy, że szukasz zaufanego partnera do budowy swojego wymarzonego domu.

Więc mamy dla Ciebie pierwszą dobrą informację- świetnie trafiłeś!

Moduł Koncept tworzy zespół ludzi, którzy krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces realizacji swojego marzenia. Na początku pomożemy wybrać Ci projekt odpowiedni dla Twoich potrzeb, budżetu oraz wielkości działki. Następnie ustalimy zakres prac, będących po naszej stronie i zajmiemy się kompletowaniem całości dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie budowy. W trakcie projektowania podpowiemy Ci jak rozwiązać instalację elektryczną, hydrauliczną czy rozmieszczenie ścianek działowych. Z naszą pomocą wybierzesz odpowiednie dla swojego domu źródło ciepła oraz instalację fotowoltaiczną. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w uzyskaniu korzystnego finansowania swojej inwestycji, znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Obrazek

Projekt

Obrazek

Funkcjonalność

Obrazek

Design

Moduł Koncept

Po rozpoczęciu budowy, wspólnie z Tobą będziemy nadzorować całość prac budowlanych, tak aby mieć pewność, iż wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Na koniec jeżeli będziesz chciał, dedykujemy Ci najlepszego projektanta wnętrz, który wykona projekt aranżacji domu, w oparciu o który wykończymy go pod klucz, tak abyś nie musiał się już niczym martwić.

ZADZWOŃ DO NAS!